KONST / Litografier / Färglitografi 14666317
nr 1466 6317
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Signerad, numrerad 252x360. Färglitografi, bildmått: 35x51, yttermått inklusive ram: 49x64 cm
Kondition: saknar glas, repor, fläckar
Utrop:
500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:55:42
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth